Hakkımızda

Türkiye’nin en güvenilir çiçek alışveriş sitesi Akşehir Çiçekçilik, yılların getirdiği deneyimle özel günlerinizi daha özel kılmayı misyon olarak belirlemiştir. Akşehir Çiçekçilik, tüm ürünlerini her zaman en özenli şekilde hazırlayıp, en uygun fiyatla müşterisiyle buluşturur.

Birbirinden özel ve çeşitli çiçek aranjmanları arasından, sevdiklerinize en uygun olan ürünü, gelişmiş arama seçeneklerimiz ile kolaylıkla seçebilirsiniz. Akşehir Çiçekçilik üzerinden sipariş verebilmeniz için diğer online çiçek satış siteleri gibi uzun anlaşmalar okuyarak, üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Misafir olarak istediğiniz ürünü, istediğiniz şekilde ödeyerek, istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Siparişinizin ardından Akşehir Çiçekçilik, sizi SMS ya da e-posta yoluyla bilgilendirir.

Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine online çiçek gönderimi ile en uzaklar artık daha yakın.

Not: Ürün fiyatlarımız şehir dışı ve yurt dışı gönderimlerde farklılık gösterebilir. Ayrıca özel günlerde artan ürün fiyatları ve yoğunluk nedeniyle sitemizde gözden kaçan ürün fiyatları olabilir: müşterilerimizin bizimle irtibata geçtiği anda ürün fiyatının değişiklik göstermesi mümkün olabilir, bu durumda müşterilerimizde anlayış bekliyoruz.